Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały „Program współpracy Miasta Białystok z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały

„Program współpracy Miasta Białystok
z organizacjami pozarządowymi
oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”

Prezydent Miasta Białegostoku przedstawia do konsultacji społecznych projekt uchwały w sprawie „Program współpracy Miasta Białystok z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”.

Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt „Program współpracy Miasta Białystok z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”.

Konsultacje prowadzone są w oparciu o przepisy ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118) oraz postanowienia uchwały nr LX/800/10 Rady Miejskiej Białegostoku
z dnia 25 października 2010 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność w zakresie pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej organizacji pozarządowych.

Adresatem konsultacji społecznych są organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust 3. ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność statutową na terenie Miasta Białegostoku.

Konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii w sprawie projektu uchwały „Program współpracy Miasta Białystok z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”.

Projekt uchwały „Program współpracy Miasta Białystok z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2015”  wraz z ankietą konsultacyjną zostaną opublikowane
na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Białymstoku www.bialystok.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”, na portalu do konsultacji społecznych www.opinie.bialystok.pl oraz przesłane pocztą elektroniczną organizacjom pozarządowym, których dane są umieszczone w dobrowolnej bazie danych Urzędu Miejskiego w Białymstoku znajdującej się na portalu miejskim w zakładce „Organizacje pozarządowe”.

 Za przeprowadzenie konsultacji społecznych odpowiada Urząd Miejski w Białymstoku Departament Spraw Społecznych Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych.

Opinie do przedmiotowego projektu należy składać w formie pisemnej za pomocą ankiety konsultacyjnej do dnia 5 października 2014 r. Opinie można dostarczyć osobiście do siedziby Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych,
ul. Świętojańska 22 lok. 1, 15-082 Białystok w godz. 08.00-16.00 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Warunkiem udziału w konsultacji jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych oraz imienia, nazwiska i kontaktu do osoby upoważnionej do reprezentowania organizacji, zgłaszającej udział w konsultacjach.

W załączeniu znajduje się projekt uchwały oraz ankieta konsultacyjna.

Projekt uchwały

Program współpracy 2015 Ankieta konsultacyjna

Ankieta

1 ankieta

Czy uważasz, że w Białymstoku jest potrzebny wieloletni program współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi?

Dodaj nową odpowiedź!
1 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

Kalendarz

kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Urząd Miejski w Białymstoku
Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22/1
15-950 Białystok

tel.: 85 732 82 20

e-mail: centrum@um.bialystok.pl